Tvoros elementai

Tvoros elementai
Pasimūrijus iš sendintų rankų darbo ar klinkerinių plytų tvoros stulpus, dažnam iškyla klausimas, kuo uždengti tvoros stulpų viršų.  Tam puikiai pasitarnaus klinkerinės tvoros kepurės, sukurtos gamintojų King klinker, Žagan. Tai ilgaamžis ir itin patvarus produktas, sukurtas papuošti kiekvieno namo plytų tvoros stulpus, taip pat apsaugoti nuo lietaus patekimo į tvoros stulpo šerdis.

Pasimūrijus iš sendintų rankų darbo ar klinkerinių plytų tvoros stulpus, dažnam iškyla klausimas, kuo uždengti tvoros stulpų viršų.

 

Tam puikiai pasitarnaus klinkerinės tvoros kepurės, sukurtos gamintojų King klinker, Žagan. Tai ilgaamžis ir itin patvarus produktas, sukurtas papuošti kiekvieno namo plytų tvoros stulpus, taip pat apsaugoti nuo lietaus patekimo į tvoros stulpo šerdis.

Tvorų kepurės gaminamos iš molio ir išdeginamos ~1200 °C temperatūroje, tokioje temperatūroje molis susilydo iki akmens kietumo, todėl jos atsparios temperatūrų svyravimams ir užtikrina ilgą tarnavimo laiką. Spalvos galimos tiek matinės, tiek blizgios glazūros, derinant prie namo stogo dangos: pilka-grafitinė, ruda, juoda, raudona, vyšninė ir kt.

 

Montuoti geriausiai su elastingais plytelių klijais tinkančiais lauko sąlygoms ir/arba cementiniu skiediniu.

Galimi įvairūs formatai – 310 x 310 x 80 mm; 400 x 400 x 90 mm, 445 x 445 x 90 mm. Turint platesnį stulpą nei iš keturių plytų, yra tvoros kepurių intarpai, leidžiantys saugiai uždengti ir plačiau pamūrytus tvoros stulpus ar/ir ištisinę plytų tvorą.

 

Taip pat kompanija King klinker gamina klinkerines palanges iš molio, kurias rekomenduotina naudoti, kai namo sienos klijuojamos iš sendintų ar klinkerinių plytelių arba mūrijama iš plytų. Plytelių plotis 120 mm, storis 15 mm, ilgis galimas nuo 150 mm iki 350 mm imtinai pagal poreikį.

 

Daugumą pozicijų sandėliuojame Lietuvoje, greitas tiekimas.