Apie mus

Planuojate statytis ar jau statotės namą? Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus, pasirūpinsime operatyviu statybinių medžiagų pristatymu, kokybiškai atliksime statybos darbus.


Mūsų tikslas – įsiklausant į kiekvieno kliento poreikius pateikti optimalius ir racionalius sprendimus statybinių medžiagų pirkimo ir darbų atlikimo srityje, kad kiekvienas klientas liktų patenkintas, tiek žvelgdamas į savo namą iš šalies, tiek gyvendamas namo viduje.


Su gamintojais dirbame tiesiogiai, todėl esame visada pasiruošę greitai pateikti atsakymus į Jūsų rūpimus klausimus, operatyviai pristatyti statybines medžiagas palankiomis kainomis į objektus: nuo statybinių blokelių, perdangų, stogo dangų iki šiltinimo medžiagų, klinkerio plytų, fasadinių plytelių, grindinio trinkelių, tvorų, langų ir kt. medžiagų.


Mes atstovaujame Lietuvoje bei Europoje gerai žinomų statybinių medžiagų gamintojus: „Bratex“, „Eurovent“, „Eternit“, „Creaton“, „Klinkerwerke Heinrich W.Muhr gmbh Co. KG“, „Feldhaus Klinker Vertrieb Gmbh“, „Deppe Backstein Keramik GmbH“, „Alpol“, „SIA Eko iso“, „Bauroc“, „Bolix“, „Gamrat“, „Vandersanden“, „Laumans“, „Janinhoff“ ir kt.


Mūsų tiekiamų prekių kokybę garantuoja gamintojų turimi tarptautiniai sertifikatai ir rinkos patikrinti faktai. Mes siekiame nešti novatoriškus sprendimus statybinių medžiagų srityje, kurie sujungtų naujausias technologijas su augančiais vartotojų poreikiais!


Maloniai kviečiame bendradarbiauti visus besistatančius ar rekonstruojančius namą privačius klientus, darbų vykdytojus, statybines ir prekybines organizacijas bei architektus, projektuotojus – kiekvieną ieškantį optimalios kainos statybinėms medžiagoms, patikimo medžiagų tiekimo ar tiesiog patarimo realizuojant novatorišką sprendimą architektūroje!


Pagarbiai

"Klinkera" kolektyvas!