Klinkerinės plytelės

Klinkerinės plytelės
Klinkerinės fasadinės plytelės - tai puikus fasado apdailos pasirinkimas Jūsų namui. Tai natūralus, šalčiui, rūgštims ir drėgmei atsparus, ypač aukštos kokybės produktas. Klinkerinės plytelės tinka tiek vidaus, tiek lauko sienų apdailai. Klinkerio gaminiai pasižymi ne tik tvirta struktūra, bet ir nepralenkiama spalvų įvairove. Priklausomai nuo kaitinimo temperatūros skirtumo, molio rūšių derinio ir degimo laiko, klinkerinės plytelės natūraliai įgauna įvairias spalvas - nuo šviesiai geltonos iki juodos, per ryškiai raudoną. Fasadinės klinkerinės plytelės turi tik 2-6% vandens įgeriamumą, todėl ilgai išlaiko savo tvirtumą ir spalvą.

Klinkerinės fasadinės plytelės - tai puikus fasado apdailos pasirinkimas Jūsų namui. Tai natūralus, šalčiui, rūgštims ir drėgmei atsparus, ypač aukštos kokybės produktas. Klinkerinės plytelės tinka tiek vidaus, tiek lauko sienų apdailai. Klinkerio gaminiai pasižymi ne tik tvirta struktūra, bet ir nepralenkiama spalvų įvairove.

Priklausomai nuo kaitinimo temperatūros skirtumo, molio rūšių derinio ir degimo laiko, klinkerinės plytelės natūraliai įgauna įvairias spalvas - nuo šviesiai geltonos iki juodos, per ryškiai raudoną. Fasadinės klinkerinės plytelės turi tik 2-6% vandens įgeriamumą, todėl ilgai išlaiko savo tvirtumą ir spalvą.


Tai yra puiki alternatyva tradiciniam apdailos variantui su klinkerinėmis plytomis. Naudojant klinkerio plyteles, objekto statyba yra greitesnė, nes nereikia plataus pamato, kaip su tradicine klinkerio sienų apdaila. Jas taip pat ženkliai lengviau integruoti į mišrios sienos apdailą, kur naudojama įvairių apdailos medžiagų kombinacija, tokia kaip dekoratyvinis tinkas arba medis, kartu su klinkerio plytelėmis. Fasadinės plytelės gali būti klijuojamos tiesiai ant sienos, ar ant polistireninio putplasčio, ar mineralinės vatos plokščių.

Naudojant klinkerines plyteles, namo fasadas yra apsaugomas nuo agresyvaus atmosferos poveikio, tokio kaip saulė, lietus, vėjas ir šaltis. Tai suteikia namui prabangų ir estetišką vaizdą, kuris išlaiko savo grožį ilgiau, palyginti su kitomis apdailos medžiagomis, kurios yra trumpaamžesnės atmosferos poveikiui. Klinkerio plytelės ilgainiui nekeičia spalvos veikiamos saulės ultravioletinių spindulių, netrūkinėja nuo šalčio ir yra atsparios mechaninei trinčiai.

Dėl savo estetinės išvaizdos ir originalaus dizaino, klinkerio plytelės yra vis dažniau integruojamos ne tik į išorinio fasado apdailą, bet ir į vidaus interjerą, sukuriant unikalią ir asmeninę erdvę. Kūrybiškai derinant klinkerį su kitais interjero elementais, galima sukurti vientisą, harmoningą, natūralų ir prabangų interjerą.

Įmonė, veikianti daugiau nei 11 metų, turi ekspozicijas visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, ir Šiauliuose. Ilgametę patirtį šioje srityje sukaupę vadybininkai padės Jums išsirinkti tinkamiausią produktą pagal individualius skonius ir biudžetą. Siekdami užtikrinti operatyvų klientų aptarnavimą, įmonė sandėliuoja daugiau nei 20 000 m² 30 skirtingų spalvų klinkerio plytelių fasadui. Ilgametė nuotraukų galerija su įgyvendintais projektais leis lengviau įsivaizduoti, kaip atrodo

viena ar kita plytelių spalva. Per gyvavimo laiką Lietuvoje įmonė jau padėjo daugiau nei 12 000 klientų įsigyti svajonių namo fasadą.