Kalbos pasirinkimas

karantinoInformuojame, kad karantino laikotarpiu nuo 2020 12 16d dirbsime nuotoliniu būdu ir toliau konsultuosime Jus bei tieksime Jums statybines medžiagas!
Į prekybos salonus klientai neįleidžiami!
Užsakymai yra primami telefonu ar el. paštu su atsakingais pagal prekių grupę vadybininkais.
Jūsų užsakymus pristatome samdomu transportu arba prekes galite atsiimti prekių išdavimo punktuose visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose prieš tai suderinus konkrečius terminus
Prekių atsiėmimas galimas saugioje atsiėmimo vietoje tik iš anksto užsakius nuotoliniu būdu.
• Galimas apmokėjimas per el. bankininkystę arba išankstiniu pavedimu, o didmenos klientams – pagal sutarties sąlygas.

Atsiskaitymai už prekes grynais pinigais ar kortele nebus galimi !Tvoros kepurės, Palanginės plytelės

Rezultatai 1 - 4 iš 4

Pasimūrijus iš sendintų rankų darbo ar klinkerinių plytų tvoros stulpus, dažnam iškyla klausimas, kuo uždengti tvoros stulpų viršų.

Tam puikiai pasitarnaus klinkerinės tvoros kepurės sukurtos gamintojų King klinker, Žagan. Tai ilgaamžis ir itin patvarus produktas, sukurtas papuošti kiekvieno namo plytų tvoros stulpus, taip pat apsaugoti nuo lietaus patekimo į tvoros stulpo šerdis.

Tvorų kepurės gaminamos iš molio ir išdeginamos ~1200 °C temperatūroje, tokio temperatūroj molis susilydo iki akmens kietumo, todėl jos atsparios temperatūrų svyravimams ir užtikrina ilgą tarnavimo laiką. Spalvos galimos tiek matinės tiek blizgio glazūros, derinant prie namo stogo dangos: pilka-grafitinė, ruda, juoda, raudona, vyšniava ir kt.

Montuoti geriausiai su elastingais plytelių klijais tinkančiais lauko sąlygom ir/arba cementiniu skiediniu.

Galimi įvairūs formatai – 310x310x80; 400x400x90, 445x445x90. Turint platesnį stulpą nei iš keturių plytų, yra tvoros kepurių intarpai, leidžiantys saugiai uždengti ir plačiau pamūrintus tvoros stulpus ar/ir ištisinę plytų tvorą.

Taip pat kompanija King klinker gamina klinkerines palanges iš molio, kurios rekomenduotina naudoti, kai namo sienos klijuojamos iš sendintų ar klinkerinių plytelių arba mūrijama iš plytų. Plytelių plotis 120mm, storis 15mm, ilgis galimas nuo 150mm iki 350mm imtinai pagal poreikį.

Daugumą pozicijų sandėliuojame Lietuvoje, greitas tiekimas.

© 2016 Klinkera. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt

Statybinės medžiagos