Kalbos pasirinkimasEurovent WALL PROTECT

5d721fc44c1f62b.jpg5d721fc44c1f62b.jpg
Base price
5d721fc44c1f62b.jpg
7d3061774d85d2f.jpg
6cd3f7f681dd599.jpg
Description

Eurovent WALL PROTECT - tai viensluoksnė vėjo izoliacijos plėvelė, pasižyminti aukštu garo praleidžiamumu, skirta naudoti  gyvenamųjų ir pramoninių pastatų statybose, apsaugant juos nuo vėjo, lietaus, ir drėgmės. Susideda iš UV poveikiui atsparaus polipropileninio audėklo, užtikrina vejo izolaiciją ir aukštą vandens garų praleidžaimumą. Plėvelė Eurovent WALL PROTECT gaminama kelių skirtingų išmatavimų pagal ilgį ir plotį ir dėko to gaminį galima pritaikyti pagal individuolius užsakovo poreikius. Eurovent WALL PROTECT sudėtyje yra specialių stabilizuojančių priedų, kurių dėka UV stabilumas siekia 3 mėn.

Eurovent WALL PROTECT - tai aukščiausios kokybės gaminys, todėl jis yra pažymėtas originalia etikete. Gaminio originalumą patvirtina ir informaciniai užrašai, kurie įgalina greitą, teisingą ir lengvą gaminio montažą ant stogo.

Panaudojimo sritis

Vejo izoliacijos plėvelė Eurovent WALL PROTECT naudojama karkasinių namų statyboje kaip karkasinių konstrukcijų izoliacija, ventiliuojamų fasadų, rąstinių namų, saidingo (apkalos) būdu pastatytų fasadų, gyvenamųjų namų konstrukcijų ir gamybinių patalpų statybose. Naudojant šią plėvelę nereikia palikti ventiliacinio tarpo tarp jos ir termoizoliacijos (mineralinės vatos, stiklo vatos ir pan.),  t.y. leidžiamas betarpis plėvelės ir termoizoliacijos susilietimas. Nerekomenduojama šio gaminio naudoti šlaitinių apšiltintų stogų įrengime, kur turi būti naudojamos stoginės Eurovent plėvelės.

Aukšta Eurovent WALL PROTECT gaminio kokybė garantuoja naudotojams ramybę, patikimumą, ilgaamžiškumą bei sveiką klimatą jų namuose.

 

Techniniai duomenys

Paviršiaus tankis apie 100g/m2
Garų praleidžiamumas apie 3000 g/m2/24h*
Stabilumas UV Spinduliavimui apie 4 mėnesius
Sd koeficientas apie 0,02 m
Nepraleidžiamumas Vandeniui W 2
Ritinio matmenys 1,5 m x 50 mb = 75 m2 ; 2,7 m lub 3,0 m x 50 mb **
Padėklas 40 ritinių

Privalumai

  • pasižymi aukštu garų praleidžiamumu
  • lengvas ir greitas montažas
  • stabilus UV spinduliavimui
  • vėjo izoliacinė
Užduokite klausimą apie šią prekę
Siųsdami užklausą jūs sutinkate su mūsų privatumo politikos sąlygomis. Privatumo politika

© 2016 Klinkera. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt

Statybinės medžiagos