Kalbos pasirinkimasEurovent DUO dvipusė lipni juosta

4c0ad5bee1d59f9.jpg4c0ad5bee1d59f9.jpg
Base price
Description

Lipni juosta, skirta garo izoliacinių stogo , stogo folijų, bei kitų statybinių medžiagų, pagamintų dirbtinių medžiagų pagrindu, klijavimui. Pagaminta iš poliesterinio tinklelio, iš abiejų pusių padengto specialais, akrilinės pagrindo klijais, bei atskiriančio popieriaus sluoksnio. Pasižymi labai didele sukibimo jėga ir aukštu atsparumu plyšimui.

Eurovent DUO - tai aukščiausios kokybės gaminys, todėl jis yra pažymėtas originalia etikete.

Panaudojimo sritis

Naudojama stogo folijų ir plėvelių, garo izoliacijos folijų, statybinių folijų, pagamintų popieriaus, aliuminio ir kitų dirbtinių medžiagų pagrindu garo izoliacijos, folijų klijavimui bei sujungimui. Idealiai iš išorinės pusės suklijuoja stogo folijų ir plėvelių  užleidimus, užtikrindama jų atsparumą vėjui, vandeniui ir drėgmei. Nepakeičiama naudojant išorėje bet kokios rūšies garo izoliacijos medžiagų klijavimui, užtikrinant jų hermetiškumą vandens garams, iš vidaus besiskverbiantiems mansardos  bei sienų link. Būtina sekti, kad nuo klijuojamų paviršių būtų pašalinti riebalai, dulkės ir kiti nešvarumai. Iškilus abejonėms dėl pagrindo, prie kurio turi būti klijuojama, kokybės, reikia atlikti bandomąjį klijavimą. Eurovent DUO juosta yra atspari susidėvėjimui, oro sąlygoms, temperatūros svyravimams ir yra stabili UV poveikiui.

Aukšta Eurovent DUO gaminio kokybė garantuoja naudotojams ramybę, patikimumą, ilgaamžiškumą bei sveiką klimatą jų namuose.

Techniniai duomenys

Klijavimo temperatūra nuo    0°C
Ritinio matmenys          20 mm x 25 mb
Karton          12 ritiniai

Privalumai

  • pasižymi didele suklijavimo jėga
  • be skiediklių
  • armuota poliesteriniu tinkleliu
Užduokite klausimą apie šią prekę
Siųsdami užklausą jūs sutinkate su mūsų privatumo politikos sąlygomis. Privatumo politika

© 2016 Klinkera. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt

Statybinės medžiagos