Kalbos pasirinkimasEurovent BUTYL dvipusė lipni juosta

1e97a9426934836.jpg1e97a9426934836.jpg
Base price
Description

Dvipusė lipni juosta skirta garo izoliacinių folijų, stogo plėvelių, pamatų folijų, bei kitų statybinių medžiagų, pagamintų dirbtinių medžiagų pagrindu, sujungimui ir užsandarinimui. Pagaminta butilo pagrindu, nenaudojant skiediklių, turi atskiriamąjį silikoninio popieriaus sluoksnį. Ekologiškas produktas.

Naudojama stogo plėvelių ir folijų, pamatų izoliacijos folijos, garo izoliacijos plėvelių, statybinių plėvelių sujungimams atikti. Puikiai sujungia bet kokias folijas su kitomis dirbtinėmis medžiagimis, betonu, plytomis, metaliniais elementais. Dažnai naudojama sandarinant sujungimus tarp stogo dangos ir dūmtraukių bei kitų elementų, iškylančių virš stogo. Yra puiki priemonė naudojant pamatų izoliacinių folijų sujungimams, užtikrinanti užleidimo vietų sandarumą ir apsaugą nuo dirvos vandenų. Būtina sekti, kad nuo klijuojamų paviršių būtų pašalinti riebalai, dulkės ir kiti nešvarumai. Iškilus abejonėms dėl pagrindo, prie kurio turi būti klijuojama, kokybės, reikia atlikti bandomąjį klijavimą. Eurovent BUTYL juosta yra atspari susidėvėjimui, oro sąlygoms, temperatūros svyravimams ir yra stabili UV poveikiui.

Aukšta Eurovent BUTYL gaminio kokybė garantuoja naudotojams ramybę, patikimumą, ilgaamžiškumą bei sveiką klimatą jų namuose.

Techniniai duomenys

Naudojimo temperatūra nuo 5 °C
Ritinio matmenys 15 mm x 25 mb
Karton 20 ritinių

Privalumai

  • pasižymi didele suklijavimo jėga
  • stabilus UV spinduliavimui
  • nepralaidi vandeniui
Užduokite klausimą apie šią prekę
Siųsdami užklausą jūs sutinkate su mūsų privatumo politikos sąlygomis. Privatumo politika

© 2016 Klinkera. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt

Statybinės medžiagos