Kalbos pasirinkimasEurovent AKTIV

a1fb114fcf76bc1.jpga1fb114fcf76bc1.jpg
Base price
a1fb114fcf76bc1.jpg
734f5a861539a70.jpg
Description

Eurovent AKTIV - tai dvisluoksnė aktyvioji garo izoliavimo plėvelė, turinti koeficientą Sd >8м. Skirta naudoti statybose mansardų izoliavimui nuo vandens garų, bei nuo išsiskiriančios pastatų viduje, montažinės drėgmės. Susideda iš  polipropileninio neaudininio sluoksnio ir vidinio funkcinės plėvelės sluoksnio, užtikrinančio aktyvius vandens garų mainus iš pastato vidaus  į mansardos pusę, ir atvirkščiai - esant tokiai būtinybei, iš mansardos pusės pastatų pusės link. Aktyvioji ir funkcionalioji garo izoliavimo plėvelė pasižymi kintamu Sd dydžiu, ko neturi įprastinės garo izoliavimo plėvelės.
Eurovent AKTIV - tai aukščiausios kokybės gaminys, todėl jis yra pažymėtas originalia etikete. Gaminio originalumą patvirtina ir informaciniai užrašai, kurie įgalina greitą, teisingą ir lengvą gaminio montažą ant stogo.

Panaudojimo sritis

Garo izoliavimo plėvelė Eurovent AKTIV naudojama kaip garo izoliavimo sluoksnis gyvenamųjų ir pramoninių pastatų statyboje, apsaugantis mansardą nuo drėgmės patekimo į temoizoliacijos sluoksnį iš pastato vidaus. Kintamo Sd koeficiento dėka, plėvelė leidžia nukreipti mansardoje esančią drėgmę į termoizoliacijos pusę ir taip pat, esant per dideliam drėgmės kiekiui termoizoliacijos sluoksnyje, nukreipia drėgmę į mansardos pusę.  Aktyvioji ir funkcionalioji plėvelė Eurovent AKTIV apsaugo nuo "polietileninio pakelio efekto", t.y nuo  dėl per didelės drėgmės mansardoje atsirandančio grybelio, pelėsio, o taip pat neleidžia prasidėti puvimo procesams mediniuose konstrukcijos elementuose. Aukšta Eurovent AKTIV gaminio kokybė garantuoja naudotojams ramybę, patikimumą, ilgaamžiškumą bei sveiką klimatą jų namuose.

 

Techniniai duomenys

Paviršiaus tankis apie 90g/m2
Garų praleidžiamumas apie 5-8 g/m2/24h*
Stabilumas UV spinduliavimui iki 3 mėnesių
Sd koeficientas apie 8 m
Nepraleidžiamumas vandeniui W 1
Ritinio matmenys 1,5 m x 50 mb = 75 m2
Padėklas 40 ritinių

Privalumai

  • aktyvioji garų izoliacija
  • lengvas ir greitas montažas
  • atspari plyšimui
Užduokite klausimą apie šią prekę
Siųsdami užklausą jūs sutinkate su mūsų privatumo politikos sąlygomis. Privatumo politika

© 2016 Klinkera. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt

Statybinės medžiagos