Kalbos pasirinkimasEurovent SPECIAL 110

87e1058d545703b.jpg87e1058d545703b.jpg
Base price
Description

Eurovent SPECIAL 110 – tai trisluoksnė, pralaidi garams, stoginė plėvelė, skirta naudoti statybose šlaitinių ventiliuojamų stogų įrengimui dedant betarpiškai po stogo danga, palėpės izoliacijos apsaugai. Susideda iš viršutinio ir apatinio polietileninės plėvelės sluoksnio ir vidinio armuojančio polipropileninio tinklelio, kuris užtikrina didelį gaminio atsparumą plyšimui. Stoginė plėvelė Eurovent SPECIAL 110 yra perforuota per visą savo paviršių, kas turi svarbią reikšmę gaminio garų pralaidumui.  Taip pat plėvelė turi specialius stabilizuojančius priedus, didinančius plėvelės atsparumą UV spinduliams iki 2 mėnesių, kas įgalina atlikti stogo dengimo darbus su pavėlavimu.

Eurovent SPECIAL 110 – tai aukščiausios kokybės gaminys, todėl jis yra pažymėtas originalia etikete. Gaminio originalumą patvirtina ir informaciniai užrašai, kurie įgalina greitą, teisingą ir lengvą gaminio montažą ant stogo.

Panaudojimo sritis

Stogo plėvelė Eurovent SPECIAL 110 naudojama kaip stogo dangos paklotas šlaitinių, apšildytų bei ventiliuojamų stogų įrengime. Apsaugo mansardą stogo darbų metu, o po stogo uždengimo – nuo drėgmės ir atmosferinio vandens (lietaus, sniego, rūko), užpučiamo po stogo danga. Taip pat idealiai apsaugo termoizoliaciją nuo dulkių ir kitų nešvarumų. Įrenginėjant apšiltintą stogą, reikia palikti  min. 5 cm tarpelį tarp plėvelės ir termoizoliacijos (mineralinės vatos, stiklo vatos ir pan.). Plėvelė Eurovent SPECIAL 110 neturi betarpiškai priglusti prie termoizoliacijos. Reikia prisiminti, kad ši plėvelė yra skirta šlaitinių apšiltintų stogų izoliavimui, todėl, termoizoliacijos įrengimas turi būti atliktas per minimaliai trumpą laiką, kas užtikrins stogo funkcionalumą. Stogo dangos įrengimas, naudojant stogo plėvelė Eurovent SPECIAL 110, turi būti vykdomas būtinai naudojant skersinius ir išilginius grėbėstus.

Aukšta Eurovent SPECIAL 110 gaminio kokybė garantuoja naudotojams ramybę, patikimumą, ilgaamžiškumą bei sveiką klimatą jų namuose.

 

Techniniai duomenys

 

Paviršiaus tankis

apie 110g/m2

Garų praleidžiamumas

apie 40 g/m2/24h

Stabilumas UV spinduliavimui

apie 2 mėnesius

Sd koeficientas

apie 1 m

Nepraleidžiamumas vandeniui

W 2

Ritinio matmenys

1,5 m x 50 mb = 75 m2

Padėklas

75 ritiniai

 

Privalumai

  • praleidžianti garus
  • lengvas ir greitas montažas
  • atspari plyšimui
  • stabilus UV spinduliavimui
Užduokite klausimą apie šią prekę
Siųsdami užklausą jūs sutinkate su mūsų privatumo politikos sąlygomis. Privatumo politika

© 2016 Klinkera. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt

Statybinės medžiagos