Kalbos pasirinkimas

karantinoInformuojame, kad karantino laikotarpiu nuo 2020 12 16d dirbsime nuotoliniu būdu ir toliau konsultuosime Jus bei tieksime Jums statybines medžiagas!
Į prekybos salonus klientai neįleidžiami!
Užsakymai yra primami telefonu ar el. paštu su atsakingais pagal prekių grupę vadybininkais.
Jūsų užsakymus pristatome samdomu transportu arba prekes galite atsiimti prekių išdavimo punktuose visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose prieš tai suderinus konkrečius terminus
Prekių atsiėmimas galimas saugioje atsiėmimo vietoje tik iš anksto užsakius nuotoliniu būdu.
• Galimas apmokėjimas per el. bankininkystę arba išankstiniu pavedimu, o didmenos klientams – pagal sutarties sąlygas.

Atsiskaitymai už prekes grynais pinigais ar kortele nebus galimi !Deppe

Rezultatai 1 - 16 iš 16

Vokiškos sendintos klinkerio plytos Deppe

Įmonė „Deppe Backstein - Keramik GmbH" gamina klinkerio plytas jau 125-erius metus. Per visą tą laiką pagrindiniai plytų gamyboje dalyvaujantys veiksniai nekeičiami. Kiekvienai plytai pagaminti sujungiamos geriausios 4 elementų Molio, Vandens, Oro ir Ugnies savybės, kurios įgalina sukurti ilgaamžį produktą Jūsų namų fasadams – atsparų šalčiui, drėgmei, orui ir saulei. Gaminant klinkerio plytą, molis sulydomas iki akmens kietumo 800-1100 laipsnių temperatūroje ir gaunamas produktas galintis tarnauti sėkmingai daugelį metų Jūsų namo grožiui.
Sujungus laiko išgrynintas klinkerio plytų gamybos tradicijas su šiuolaikinės technologijos pasiekimais, buvo atsisakyta rankų darbo ir Klinkerio gamybos procesas tapo pilnai automatizuotas, kas leido sumažinti pačio klinkerio gamybos savikainą ir pasiūlyti klinkerį kur kas platesniam klientų ratui už priimtiną kainą. Visi Deppe gamykloje gaminamų klinkerio plytų kokybės parametrai yra kontroliuojami kompiuteriu. Aukšta produkcijos kokybė įvertinta ir Europiniais sertifikatais CE.
Šiai dienai galima pasidžiaugti kad šias kokybiškas klinkerio plytas galime pamatyti ne vien Vokietijos, Belgijos, Danijos, Olandijos, Skandinavijos, Rusijos namų architektūroje, bet ir daugelyje Lietuvos miestų bei miestelių.
Šiai dienai įmonė «Deppe Backstein - Keramik GmbH» laikoma vienu iš geriausių gamintojų Europoje fasadinio klinkerio srityje, vertinamo klientų jau 125-erius metus.
Gamykloje, kuri randasi Vokietijos mieste Uelsen-Lemke, naudojant tris skirtingas plytų formavimo įrangas, gaminamas aukštos kokybės klinkeris įvairių spalvų bei išmatavimų, iki 40 mln. vienetų per metus. Spalvų gama aprėpia visus raudonos, geltonos, o taip pat pilkos ir juodos spalvos atspalvius.

© 2016 Klinkera. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt

Statybinės medžiagos