Kalbos pasirinkimas




vilniusVilniaus  salonas
Vytenio g. 46, 03229 Vilnius 

Klinkerio plytelės, plytos, trinkelės, čerpės. Statybiniai blokai.

Vilniaus padalinio vadovė
Olga Kuznecova
Mob. tel. +370 657 72977
olga@klinkera.lt
Komercijos direktorius
Martynas Tamoševičius
Mob. tel.:
martynas@klinkera.lt
Skardinės stogo dangos, tvoralentės:              
Gvidas Šimulionis
Mob. tel.: +370 65768228
gvidas@klinkera.lt
Darbo laikas: I-V   8-17 val.  VI pagal susitarimą     

 

kaunas

Kauno  salonas
Baltų pr. 36, 48196 Kaunas

Klinkerio plytelės, plytos, trinkelės, čerpės. Statybiniai blokai.
Darius Petkus
Mob. tel.:+370 614 40051
darius@klinkera.lt  
Skardinės stogo dangos, tvoralentės
Laimonas Vaitekaitis
Mob. tel.:+370 652 61743
laimonas@klinkera.lt
Skardinės stogo dangos, tvoralentės              
Kazimieras Navasaitis
Mob. tel.:+370 657 69676
kazimieras@klinkera.lt 
Darbo laikas: I-V   8-17 val. VI pagal susitarimą                                                                                                                           

 

klaipeda

Klaipėdos salonas

Liepų g. 44, 92107 Klaipėda 

Klinkerio plytelės, plytos, trinkelės, čerpės. Statybiniai blokai.

Plėtros vadovas
Raimondas Gedvilas
Mob. tel.: +370 657 76828
raimondas@klinkera.lt

Skardinės stogo dangos, tvoralentės:              
Tadas Kundrotas
Mob. tel.:+3706 577 3811
tadask@klinkera.lt

 Darbo laikas: I-V 8-17 val. VI pagal susitarimą

 

siauliaiV. Bielskio g. 30A, LT-76147, Šiauliai

Klinkerio plytelės, plytos, trinkelės, čerpės. Statybiniai blokai.

Valdas Kiliokas

Pardavimų vadovas

Mob. tel. +370 657 71 186

valdas@klinkera.lt

Skardinės stogo dangos, tvoralentės:
Egidijus Navickas
Mob. tel.:+370 698 88 045
egidijus@klinkera.lt

Darbo laikas: I-V 8-17 val. VI pagal susitarimą

 

 

 

 

 

klinkera

UAB ”Statau PATS”
Įmonės kodas 302442358
Adresas:
Baltų pr. 36
48196 Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@klinkera.lt

 

klinkera

Buhalterija

Rasa Linkevičienė 
Mob.tel.: 8 657 46335
buhalterija@klinkera.lt

Skolų suderinimas

Ala Brovkovič 
Mob.tel.: 8 657 82088
apskaita@klinkera.lt

 

klinkera

Sandėlis

Agronomijos g. 43
47480 Kaunas

Dariaus ir Girėno g. 149
02189 Vilnius

Šilutės pl. 29 
91107 Klaipėda

Bielskio g.30A
76147 Šiauliai

 

klinkera

Skardinės stogo dangos
Lietaus nuvedimo sistemos 

Tadas Gylys
Plieninų stogo dangų temos vadovas
Mob.tel.: 8 657 83849
plienas@klinkera.lt

klinkera

Stogo plėvelės, lietaus nuvedimo sistemos, beasbestinis šiferis.

Raimondas Juška

Lietaus ir Stogo priedų temos vadovas

Mob.tel.: 8 657 77934
stogai@klinkera.lt

 

 

 

 
 
© 2016 Klinkera. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt

Statybinės medžiagos