vilnius

Vilniaus  salonas
Vytenio g. 46, 03229 Vilnius


Vilniaus padalinio vadovė
Olga Kuznecova
Mob. tel.:+370 657 72977
olga@klinkera.lt  
Komercijos direktorius
Martynas Tamoševičius
Mob. tel.:+370 61151348
martynas@klinkera.lt
Skardinės stogo dangos, tvoralentės:              
Gvidas Šimulionis
Mob. tel.:+370 657 68228
gvidas@klinkera.lt
Darbo laikas: I-V   8-17 val.   VI  pagal susitarimą     

 

kaunas

Kauno  salonas
Baltų pr. 36, 48196 Kaunas

Kauno padalinio vadovas
Darius Petkus
Mob. tel.:+370 614 40051
darius@klinkera.lt  
Skardinės stogo dangos, tvoralentės
Laimonas Vaitekaitis
Mob. tel.:+370 652 61743
laimonas@klinkera.lt
Skardinės stogo dangos, tvoralentės              
Kazimieras Navasaitis
Mob. tel.:+370 657 69676
kazimieras@klinkera.lt 
Darbo laikas: I-V   8-17 val. VI  pagal susitarimą                                                                                                                                           

 

klaipeda

Klaipėdos salonas

Liepų g. 44, 92107 Klaipėda 

Plėtros vadovas
Raimondas Gedvilas
Mob. tel.: +370 657 76828
raimondas@klinkera.lt

Skardinės stogo dangos, tvoralentės:              
Tadas Kundrotas
Mob. tel.:+3706 577 3811
tadask@klinkera.lt

 Darbo laikas: I-V 8-17 val. VI pagal susitarimą

 

siauliaiV. Bielskio g. 30A, LT-76147, Šiauliai

Valdas Kiliokas

Pardavimų vadovas

Tel. Nr. +370 657 71 186

valdas@klinkera.lt

Stogo dangos, tvoralentės:
Rytis Gasaitis
Mob. tel.:+370 657 53 045
rytis@klinkera.lt

Darbo laikas: I-V 8-18 val. VI pagal susitarimą

 

 

 

 

 

klinkera

UAB ”Statau PATS”
Įmonės kodas 302442358
Adresas:
Baltų pr. 36
48196 Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@klinkera.lt

 

klinkera

Buhalterija

Rasa Linkevičienė 
Mob.tel.: 8 657 46335
buhalterija@klinkera.lt

Skolų suderinimas

Ala Brovkovič 
Mob.tel.: 8 657 82088
apskaita@klinkera.lt

 

klinkera

Sandėlis

Agronomijos g. 43
47480 Kaunas

Pirklių g. 8
02300 Vilnius

Bielskio  g. 30A
76147 Šiauliai

klinkera

Skardinės stogo dangos
Lietaus nuvedimo sistemos 

Tadas Gylys
Projektų vadovas
Mob.tel.: 8 657 83849
plienas@klinkera.lt

klinkera

Stogo plėvelės
Lietaus nuvedimo sistemos
Beasbestinis šiferis

Gediminas Rupšys
Didmeninės prekybos vadovas
Mob.tel.: 8 657 77934
stogai@klinkera.lt

 

 

 

 
 
© 2016 Klinkera. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt

Statybinės medžiagos