Čerpės Roben

Rezultatai 1 - 2 iš 2

Molinės čerpės Roben

Roben gamybos užuomazgos prasidėjo nuo 1855 m. Roben - tai lenkiškos, keramikines čerpės. Roben gaminamos čerpės turi populiariausių spalvų ir formų asortimentą. Roben čerpių kokybę užtikrina kasdieninė gamybos kokybės kontrolė. Dėl savo patrauklios kainos Roben čerpės yra populiarios rekonctruojant ar renovuojant stogus. Roben čerpės tinka bet kokias atvėjais ir kuriant bet kokį architektūrinį stilių - nuo vienkemio tipo namo iki pilies.

UAB "Statau Pats" yra tiesioginis čerpių gamintojo Roben atstovas Lietuvoje, kuris suteiks profesionalias konsultacijas, pasiūlys geriausią kainą ir užtikrins greitą Roben keraminių čerpių pristatymą visoje Lietuvoje.

Pasirinkite Jums patikusią Roben čerpių formą ir spalvą:

Susikurk svajonių namą

svajoniu namasDžiaugiames galėdami pasidalinti su Jumis galimybę sukurti savo svajonių namus. Pasitelkdami šį įrankį Jūs turit galimybę iš labai plačios fasadinių plytelių, plytų, trinkelių spalvų paletės pasirinkti patikusias spalvas ir įvertinti rezultatą. Kad virtualus rezultatas kuo labiau atitiktu Jūsų viziją, pasirinkit panašų namo projektą, stogo dangos, langų, lietaus sistemos spalvas. Iškilus klausimui esam pasiruošę padėti. Spustelėkite ant namo vaizdo norėdami pradėti.

Naujausios prekės

sl2014

 

sl2015

 

slv2015

 
© 2016 Klinkera. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt

Statybinės medžiagos