Čerpės Laumans

Įrašų nerasta

Vokiškos keraminės čerpės Laumans

„Laumans" – tai vokiečių gamintojas gaminantis aukščiausios kokybės molines čerpes daugiau kaip 100 metų. Čerpės gaminamos Vokietijoje iš molio ir yra natūralus produktas. Laumans čerpės gaminamos aštuonių skirtingų dydžių ir formų ir netgi dvidešimt spalvų. Vokiškos čerpės Laumans pasižymi labai lygiu paviršiumi, kadangi gamybos proceso metu molis yra sumalamas iki 1mm. Čerpės gaminamos natūraliu, angobuotu arba glazūruotu paviršiumi. Klientams tampant vis išrankesniems Laumans sukūrė išskirtinę juodą glazuruotą čerpę matiniu paviršiumi Trend Glazur Satinierte. Naudojant šitas čerpes, stogo paviršius tampa labai lygus, netraukia nešvarumų ir ilgus metus atrodo kaip naujas. Vokiškoms molinėms čerpėms Laumans suteikiama netgi 30 metų garantija!!!

UAB "Statau Pats" yra tiesioginis čerpių gamintojo Laumans atstovas Lietuvoje, kuris suteiks profesionalias konsultacijas, pasiūlys geriausią kainą ir užtikrins greitą Laumans keraminių čerpių pristatymą visoje Lietuvoje.

Laumans čerpių montavimo instrukcija

Spauskite ant Jums patikusio čerpės modelio ir išsirinkite spalvą:

Susikurk svajonių namą

svajoniu namasDžiaugiames galėdami pasidalinti su Jumis galimybę sukurti savo svajonių namus. Pasitelkdami šį įrankį Jūs turit galimybę iš labai plačios fasadinių plytelių, plytų, trinkelių spalvų paletės pasirinkti patikusias spalvas ir įvertinti rezultatą. Kad virtualus rezultatas kuo labiau atitiktu Jūsų viziją, pasirinkit panašų namo projektą, stogo dangos, langų, lietaus sistemos spalvas. Iškilus klausimui esam pasiruošę padėti. Spustelėkite ant namo vaizdo norėdami pradėti.

Naujausios prekės

sl2014

 

sl2015

 

slv2015

 
© 2016 Klinkera. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt

Statybinės medžiagos