Čerpės Erlus

Rezultatai 1 - 4 iš 4

Vokiškos keraminės čerpės Erlus

Erlus keramikinės, vokiškos čerpės. Erlus gaminamos čerpės pasižymi labai gera kokybe ir didele spalvų gama. Erlus čerpės turi platų rūšių asortimentą. Šis gamintojas pasižymi retais čerpių atspalviais, kuriuos retai galima rasti spalvų gamose. Erlus čerpės pasižymi savo ilgaamžiškumu ir ypatingu atsparumu atmosferos poveikiams. Erlus čerpės - natūrali ir ekologiška keramika.

UAB "Statau Pats" yra tiesioginis čerpių gamintojo Erlus atstovas Lietuvoje, kuris suteiks profesionalias konsultacijas, pasiūlys geriausią kainą ir užtikrins greitą Erlus keraminių čerpių pristatymą visoje Lietuvoje.

Susikurk svajonių namą

svajoniu namasDžiaugiames galėdami pasidalinti su Jumis galimybę sukurti savo svajonių namus. Pasitelkdami šį įrankį Jūs turit galimybę iš labai plačios fasadinių plytelių, plytų, trinkelių spalvų paletės pasirinkti patikusias spalvas ir įvertinti rezultatą. Kad virtualus rezultatas kuo labiau atitiktu Jūsų viziją, pasirinkit panašų namo projektą, stogo dangos, langų, lietaus sistemos spalvas. Iškilus klausimui esam pasiruošę padėti. Spustelėkite ant namo vaizdo norėdami pradėti.

Naujausios prekės

sl2014

 

sl2015

 

slv2015

 
© 2016 Klinkera. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt

Statybinės medžiagos