MZ3

Rezultatai 1 - 7 iš 7

Mažo formato plokščios stogo Creaton MZ3 čerpės, turinčios optimalias pastūmos galimybes, sukuria harmoningą stogo vaizdą. Čerpių paviršius banguotas. Galima kloti kai stogo nuolydis didesnis kaip 12o (būtina naudoti stogo plėvelę). Tinka ir statiems, ir nuožulniems stogams.
Jau daug dešimtmečių dvigubo apatinio užrakto dėka šios Creaton čerpės yra naudojamos snieguotose vietovėse, kadangi dvigubas žiedinis užraktas garantuoja efektyvią apsaugą nuo drėgmės. Dėl savo puikių savybių šios tradicinės klasikinio stiliaus mažų matmenų keraminės čerpės tapo populiarios ir mėgstamos.

  • Mažiausia išeiga 13,6 vnt/m2
  • Laiko užgrūdinta klasika.
  • Tinka snieguotose vietovėse.
  • Tvirtas, laiko patikrintas modelis.

Susikurk svajonių namą

svajoniu namasDžiaugiames galėdami pasidalinti su Jumis galimybę sukurti savo svajonių namus. Pasitelkdami šį įrankį Jūs turit galimybę iš labai plačios fasadinių plytelių, plytų, trinkelių spalvų paletės pasirinkti patikusias spalvas ir įvertinti rezultatą. Kad virtualus rezultatas kuo labiau atitiktu Jūsų viziją, pasirinkit panašų namo projektą, stogo dangos, langų, lietaus sistemos spalvas. Iškilus klausimui esam pasiruošę padėti. Spustelėkite ant namo vaizdo norėdami pradėti.

Naujausios prekės

sl2014

 

sl2015

 

slv2015

 
© 2016 Klinkera. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt

Statybinės medžiagos