Plytelės

Plytelės
Klinkerinės fasadinės plytelės tai puiki fasado apdaila Jūsų namui. Tai natūralus, atsparus šalčiui, rūgštims, drėgmei, ypatingai aukštos kokybės produktas. Klinkerinės plytelės tinka vidaus ir lauko sienų apdailai.  Klinkerio gaminiai pasižymi ne tik tvirta struktūra, bet ir nepralenkiama spalvų įvairove. Priklausomai nuo kaitinimo temperatūros skirtumo, sumaišyto molio rūšių ir degimo laiko, klinkerinės plytelės natūraliai įgauna įvairias spalvas – nuo šviesiai geltonos, ryškiai raudonos iki juodos. Fasadinių klinkerinių plytelių vandens įgeriamumas tik  2-6 % , todėl jos išsaugo savo tvirtumą ir spalvą per šimtmečius.Tai puiki alternatyva tradiciniam apdailos variantui - klinkerinei plytai. Kadangi naudojant klinkerio plyteles gerokai atpinga objekto statyba, nes nereikia plataus pamato palyginus su tradicine klinkerio sienų apdaila, kai įprastai naudojama klinkerinė plyta. Jas taip pat ženkliai lengviau panaudot mišriai namo sienos apdailai nei klinkerio plytas, kai ant dalies namo sienos naudojama skirtingos apdailos medžiagos, kaip dekoratyvinis tinkas, medis, o ant likusios – klinkerio plytele. Fasadinės plytelės gali būti klijuojamos tiesiai ant sienos – polistireninio putplasčio ar mineralinės vatos plokščių.Naudojant klinkerines plyteles visas namo fasadas apsaugomas nuo agresyvaus atmosferos poveikio (saulės, lietaus, vėjo, šalčio ir kt.). Namas įgauna prabangų estetinį vaizdą ilgiems metams palyginus su dekoratyviniu tinku, medžiu ar kitomis apdailos medžiagomis, kurių atsparumas atmosferai yra trumpaamžiškesnis. Bėgant metams jos nekeičia spalvos veikiant saulės ultravioletiniams spinduliams, netrūkinėja nuo šalčio, yra atsparios mechaninei trinčiai.Dėl estetinės išvaizdos ir kuriamo originalaus dizaino klinkerio plytelės naudojamos ne tik namo išorinio fasado apdailai, bet  vis dažniau integruojamos, kuriant ir namo vidaus interjerą, sukuriant originalią asmeninę erdvę.Pasitelkus kūrybiškumą, klinkeris su kitais interjero elementais užpildo erdvę, suteikia interjerui vientisumo, harmonijos, natūralumo ir prabangos.Visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose yra  klinkerio produktų ekspozicijos. Įmonė dirba daugiau nei 11 metų, ilgametę patirtį šitoje ir kitose kompanijose sukaupę vadybininkai padės Jums išsirinkti tinkamiausią produktą pagal kiekvieno skonį ir biudžetą.Operatyvų klientų aptarnavimą stengiamės užtikrinti sandėliuodami daugiau nei 20 000 m2, 30 skirtingų spalvų klinkerio plytelių fasadui. Sukaupta per ilgametę patirtų nuotraukų galerija su įgyvendintais projektais leis lengviau įsivaizduoti, kaip atrodo viena ar kita plytelių spalva. Lietuvoje per savo gyvavimo laiką jau padėjom įsigyti svajonių namo fasadą daugiau nei 12 000 klientų.

Klinkerinės fasadinės plytelės tai puiki fasado apdaila Jūsų namui. Tai natūralus, atsparus šalčiui, rūgštims, drėgmei, ypatingai aukštos kokybės produktas. Klinkerinės plytelės tinka vidaus ir lauko sienų apdailai.  Klinkerio gaminiai pasižymi ne tik tvirta struktūra, bet ir nepralenkiama spalvų įvairove. Priklausomai nuo kaitinimo temperatūros skirtumo, sumaišyto molio rūšių ir degimo laiko, klinkerinės plytelės natūraliai įgauna įvairias spalvas – nuo šviesiai geltonos, ryškiai raudonos iki juodos. Fasadinių klinkerinių plytelių vandens įgeriamumas tik  2-6 % , todėl jos išsaugo savo tvirtumą ir spalvą per šimtmečius.

Tai puiki alternatyva tradiciniam apdailos variantui - klinkerinei plytai. Kadangi naudojant klinkerio plyteles gerokai atpinga objekto statyba, nes nereikia plataus pamato palyginus su tradicine klinkerio sienų apdaila, kai įprastai naudojama klinkerinė plyta. Jas taip pat ženkliai lengviau panaudot mišriai namo sienos apdailai nei klinkerio plytas, kai ant dalies namo sienos naudojama skirtingos apdailos medžiagos, kaip dekoratyvinis tinkas, medis, o ant likusios – klinkerio plytele. Fasadinės plytelės gali būti klijuojamos tiesiai ant sienos – polistireninio putplasčio ar mineralinės vatos plokščių.

Naudojant klinkerines plyteles visas namo fasadas apsaugomas nuo agresyvaus atmosferos poveikio (saulės, lietaus, vėjo, šalčio ir kt.). Namas įgauna prabangų estetinį vaizdą ilgiems metams palyginus su dekoratyviniu tinku, medžiu ar kitomis apdailos medžiagomis, kurių atsparumas atmosferai yra trumpaamžiškesnis. Bėgant metams jos nekeičia spalvos veikiant saulės ultravioletiniams spinduliams, netrūkinėja nuo šalčio, yra atsparios mechaninei trinčiai.

Dėl estetinės išvaizdos ir kuriamo originalaus dizaino klinkerio plytelės naudojamos ne tik namo išorinio fasado apdailai, bet  vis dažniau integruojamos, kuriant ir namo vidaus interjerą, sukuriant originalią asmeninę erdvę.

Pasitelkus kūrybiškumą, klinkeris su kitais interjero elementais užpildo erdvę, suteikia interjerui vientisumo, harmonijos, natūralumo ir prabangos.

Visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose yra  klinkerio produktų ekspozicijos. Įmonė dirba daugiau nei 11 metų, ilgametę patirtį šitoje ir kitose kompanijose sukaupę vadybininkai padės Jums išsirinkti tinkamiausią produktą pagal kiekvieno skonį ir biudžetą.

Operatyvų klientų aptarnavimą stengiamės užtikrinti sandėliuodami daugiau nei 20 000 m2, 30 skirtingų spalvų klinkerio plytelių fasadui. Sukaupta per ilgametę patirtų nuotraukų galerija su įgyvendintais projektais leis lengviau įsivaizduoti, kaip atrodo viena ar kita plytelių spalva.

Lietuvoje per savo gyvavimo laiką jau padėjom įsigyti svajonių namo fasadą daugiau nei 12 000 klientų.