Palema stogo čerpė

Rezultatai 1 - 17 iš 17

Betoninės čerpės Benders "Palema-S"

Benders Dvibangės čerpės – tai klasikinės formos čerpės, kurios gaminamos jau daugiau nei 50 metų ir yra išbandytos laiko, jos tinka visų tipų stogams.

Benders Dvibangės čerpės paviršius yra padengtas dvigubu „Benderit" dažų sluoksniu, o į visą betono masę dedamas tos spalvos pigmentas. „Benderit" dažai yra skirti betoninių čerpių paviršiaus padengimui ir yra ypatingai atsparūs. Šie dažai gaminami „Benders" gamykloje, o jų patikimumą ir kokybę garantuoja ilgalaikė gamyklos patirtis.

Jūs galit rinktis iš penkių skirtingų paviršių padengimų ir plačios spalvų paletės. Paviršiaus ir spalvos kombinacija suteikia Jums galimybę atrasti savo individualų stogą. Naujas unikalus paviršiaus padengimas „Brilliant" tai ateities technologija kurią "Benders" naudoja jau šiandien. Pigmentas pagamintas geležies oksido pagrindu suteikia didesnį tvirtumą lyginant su visais, iki šiol gamintais, betoniniais gaminiais. Spalvos pigmentas yra lygus ir tai padaro stogą ypatingu. Blizgėjimas yra neprilygstamas, o spalva keičiasi priklausomai nuo dienos giedrumo.

Kaina nuo 21,90 Lt/m2

Susikurk svajonių namą

svajoniu namasDžiaugiames galėdami pasidalinti su Jumis galimybę sukurti savo svajonių namus. Pasitelkdami šį įrankį Jūs turit galimybę iš labai plačios fasadinių plytelių, plytų, trinkelių spalvų paletės pasirinkti patikusias spalvas ir įvertinti rezultatą. Kad virtualus rezultatas kuo labiau atitiktu Jūsų viziją, pasirinkit panašų namo projektą, stogo dangos, langų, lietaus sistemos spalvas. Iškilus klausimui esam pasiruošę padėti. Spustelėkite ant namo vaizdo norėdami pradėti.

Naujausios prekės

sl2014

 

sl2015

 

slv2015

 
© 2016 Klinkera. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt

Statybinės medžiagos