Kalbos pasirinkimas

karantinoInformuojame, kad karantino laikotarpiu nuo 2020 12 16d dirbsime nuotoliniu būdu ir toliau konsultuosime Jus bei tieksime Jums statybines medžiagas!
Į prekybos salonus klientai neįleidžiami!
Užsakymai yra primami telefonu ar el. paštu su atsakingais pagal prekių grupę vadybininkais.
Jūsų užsakymus pristatome samdomu transportu arba prekes galite atsiimti prekių išdavimo punktuose visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose prieš tai suderinus konkrečius terminus
Prekių atsiėmimas galimas saugioje atsiėmimo vietoje tik iš anksto užsakius nuotoliniu būdu.
• Galimas apmokėjimas per el. bankininkystę arba išankstiniu pavedimu, o didmenos klientams – pagal sutarties sąlygas.

Atsiskaitymai už prekes grynais pinigais ar kortele nebus galimi !Palema stogo čerpė

Rezultatai 1 - 17 iš 17

Betoninės čerpės Benders "Palema-S"

Benders Dvibangės čerpės – tai klasikinės formos čerpės, kurios gaminamos jau daugiau nei 50 metų ir yra išbandytos laiko, jos tinka visų tipų stogams.

Benders Dvibangės čerpės paviršius yra padengtas dvigubu „Benderit" dažų sluoksniu, o į visą betono masę dedamas tos spalvos pigmentas. „Benderit" dažai yra skirti betoninių čerpių paviršiaus padengimui ir yra ypatingai atsparūs. Šie dažai gaminami „Benders" gamykloje, o jų patikimumą ir kokybę garantuoja ilgalaikė gamyklos patirtis.

Jūs galit rinktis iš penkių skirtingų paviršių padengimų ir plačios spalvų paletės. Paviršiaus ir spalvos kombinacija suteikia Jums galimybę atrasti savo individualų stogą. Naujas unikalus paviršiaus padengimas „Brilliant" tai ateities technologija kurią "Benders" naudoja jau šiandien. Pigmentas pagamintas geležies oksido pagrindu suteikia didesnį tvirtumą lyginant su visais, iki šiol gamintais, betoniniais gaminiais. Spalvos pigmentas yra lygus ir tai padaro stogą ypatingu. Blizgėjimas yra neprilygstamas, o spalva keičiasi priklausomai nuo dienos giedrumo.

Kaina nuo 21,90 Lt/m2

© 2016 Klinkera. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt

Statybinės medžiagos