Expressiva

Rezultatai 1 - 1 iš 1

 „Expressiva“ banguoti lakštai - unikalus produktas pasižymintis ne tik didesniu atsparumu aplinkos poveikiui, bet ir išsiskiria iš visų, šiuo metu esančių rinkoje, banguotų lakštų savo spalva bei CrystalCoat® padengimu.

„Expressiva“ banguotų lakštų pavadinimas apibūdina patį produktą. Šie lakštai ekspresyvūs, išraiškingi, išskirtiniai ir skirti neeiliniam, ieškančiam išskirtinumo, norinčiam, kad jo namas būtų ne pilkos masės dalis, bet atkreiptų praeivių dėmesį ir žavėtų aplinkinius, klientui.

3-ios kartos banguoti lakštai „Expressiva“ neturi analogų ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Šio banguoto lakšto išskirtinumas – blizgus vario spalvos paviršius, kuris suteikia stogui gyvybingumo įspūdį – keičiantis apšvietimo intensyvumui bei kampui, keičiasi stogo dangos spalva, o atsirandantis šešėlių žaismas padaro stogą tarsi gyvą.

Techninė informacija:

 

Expressiva

 

 

Matmenys

920x585 mm

 

 

Storis

6,0 ± 0,5 mm

 

 

Svoris

6,7 ± 0,5 kg

 

 

Naudingas plotis

873 mm

 

 

Naudingas ilgis

460 mm

 

 

Naudingas plotas

0,4 m2/vnt.

 

 

Tvirtinimo grebėstų skaičius vienam lakštui atremti

2 vnt.

 

 

Vidutinės lapų sąnaudos 1 m2 stogo

2,5 vnt.

 

 

Vidutinės varžtų sąnaudos 1 m2 stogo

4,9 vnt.

 

 

Kiekis ant padėklo

300 vnt.

 

 

 

Expressiva

„Expressiva“ banguoti lakštai

Bazinė kaina

Susikurk svajonių namą

svajoniu namasDžiaugiames galėdami pasidalinti su Jumis galimybę sukurti savo svajonių namus. Pasitelkdami šį įrankį Jūs turit galimybę iš labai plačios fasadinių plytelių, plytų, trinkelių spalvų paletės pasirinkti patikusias spalvas ir įvertinti rezultatą. Kad virtualus rezultatas kuo labiau atitiktu Jūsų viziją, pasirinkit panašų namo projektą, stogo dangos, langų, lietaus sistemos spalvas. Iškilus klausimui esam pasiruošę padėti. Spustelėkite ant namo vaizdo norėdami pradėti.

Naujausios prekės

sl2014

 

sl2015

 

slv2015

 
© 2016 Klinkera. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt

Statybinės medžiagos