„STATER“ Ar turi stogą?

Stogų dengimas, stogų rekonstrukcijos, skardinimas, karkasiniai namai..

Kvalifikuoti stogdengiai-staliai atlieka stogų dengimo, renovavimo, griovimo ir statymo darbus, klientams taip pat siūlome karkasinių namų statymo-surinkimo paslaugas. Stogų ir karkasiniu namų statymo paslaugas klientams siūlome nuo 2000m, per šį pakankamai netrumpą laiko tarpą isisavinome ne mazai informacijos, tobulinomės užsienio ir Lietuvos gamintojų rengtuose praktiniuose ir teoriniuose seminaruose, esame sertifikuoti, turintis visus LR įstatymų nustatytus darbo leidimus, garantuojantys už savo atliekamų ir suteikiamų paslaugų kiekybe ir kokybe. Kruopštaus darbo rezultatai ir klientų atsiliepimai rodo, kad pasiekėme aukštą profesionalumo lygį architektūriškai sudėtingų stogų, karkasinių namų statymo srityse.

Atliekamų darbų paslaugas klientams siulome patraukliomis kainomis, kadangi esame ne statybine įmone, bet kolektyvas dirbantis su individualios veiklos pažymomis. Išvengdami papildomi administravimo kastų (ofisų nuoma ir tt) klientams galime pasiulyti prieinamas kainas. Klientus konsultuojame visais, nuo projekto pradžios iki statybiniu medžiagų kokybės ir jų įsigijimo klausimais.

Atliktiems statybiniams darbams suteikiame LR įstatymo tvarka numatytas garantijas, išrašome tai patvirtinančius dokumentus.

Profesonalūs stogo darbų sprendimai

Garantijos ir daugiau nei 10 metų patirtis Jūsų stogui !

Arnas Grikietis

+370 600 60831

info@stater.lt

Susikurk svajonių namą

svajoniu namasDžiaugiames galėdami pasidalinti su Jumis galimybę sukurti savo svajonių namus. Pasitelkdami šį įrankį Jūs turit galimybę iš labai plačios fasadinių plytelių, plytų, trinkelių spalvų paletės pasirinkti patikusias spalvas ir įvertinti rezultatą. Kad virtualus rezultatas kuo labiau atitiktu Jūsų viziją, pasirinkit panašų namo projektą, stogo dangos, langų, lietaus sistemos spalvas. Iškilus klausimui esam pasiruošę padėti. Spustelėkite ant namo vaizdo norėdami pradėti.

Naujausios prekės

sl2014

 

sl2015

 

slv2015

 
© 2016 Klinkera. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt

Statybinės medžiagos