, feldhaus klinkernaudojant sudėtingą

gamybos technologiją, išdegant labai aukštoje 1100-1300 o C temperatūroje, kol tampa lyg akmuo.

 

Klinkerinės plytos Lietuvoje nėra naujiena. feldhaus klinkerFeldhaus klinker tai viena seniausių klinkerinių plytų gamintojų Europoje.

Nuo 1857 metų gamykla Feldhaus klinker gamina aukščiausios kokybės, skirtingų formatų klinkerio produktus. Nuo įmonės įkurimo iki šių dienų įmonė priklauso Feldhaus šeimai.

feldhausFeldhaus klinker plytos pasižymi nepriekaištinga kokybe, natūraliomis spalvomis, labai mažu vandens įgeriamumu. Plytos gaminamos įvairių spalvų, lygiu, šiurkščiu, rifliuotu, padengtu smėliuku paviršiumi. Feldhaus klinker naujiena:feldhaus klinker klinkerinės rankų darbo sendintos plytos, kurių vandens įgeriamumas tik apie 4 proc. Tokios plytos užtikrins Jūsų namo fasado ilgaamžiškumą, atsparumą atmosferos poveikiams, neblunkančią spalvą ne vieną dešimtmetį o gal ir šimtmetį. Su kiekvienais metais vis populeresnės tampa klinkerinės plytelės namo apdailai. Kompanija Feldhaus klinker yra didžiausias klinkerinių plytelių, skirtų fasado apdailai gamintojas Europoje. Feldhaus asortimentas išsiskiria spalvų ir paviršių įvairove, plytelės gaminamos tiek lygiu, tiek rifliuotu, tiek sendintu paviršiumi. feldhaus klinkerKlinkerinės plytelės yra atsparios šalčiui ir gali būti naudojamos tiek naujo namo, tiek renovuojamo namo sienų apdailai lauke ir viduje. Klinkerinių plytelių gamintojas Feldhaus gamina ir kampines L formos plyteles, kurias naudojant gausite nepriekaištingą savo namo fasadą, kuriuo galės džiaugtis net kelios kartos . Naudojant fasadines plyteles ženkliai atpinga statyba, kadangi nereikia plataus pamato. Plytelės gali būti klijuojamos tiesiai ant sienos ar ant sienos užarmuotos, apšiltintos putų politirenu ar akmens vata.
Feldhaus plytelių gamyboje naudojama moderniausia įranga, todėl yra išgaunami labai naturalūs plytų paviršiai ir spalvos. Klinkerinės plytelės puikiai dera tiek su dekoratyviniu tinku, tiek su medžio apdaila, todėl net išrankiausias klientas ras sau tinkantį sprendimą. Feldhaus klinker grindinio trinkelės išsiskiria ypač dideliu atsparumu dilimui, jos kelis kartus tvirtesnės už betonines trinkeles, itin atsparios šalčiui ir beveik neįgeria drėgmės. Klinkerinių grindinio trinkelių spalva bėgant metams nesikeičia, o įgauna dar daugiau natūralaus žavesio. Feldhaus klinker trinkelės yra gaminamos grubiu paviršiumi, todėl esant šlapiai dangai jos nėra slidžios.

Susikurk svajonių namą

svajoniu namasDžiaugiames galėdami pasidalinti su Jumis galimybę sukurti savo svajonių namus. Pasitelkdami šį įrankį Jūs turit galimybę iš labai plačios fasadinių plytelių, plytų, trinkelių spalvų paletės pasirinkti patikusias spalvas ir įvertinti rezultatą. Kad virtualus rezultatas kuo labiau atitiktu Jūsų viziją, pasirinkit panašų namo projektą, stogo dangos, langų, lietaus sistemos spalvas. Iškilus klausimui esam pasiruošę padėti. Spustelėkite ant namo vaizdo norėdami pradėti.

Naujausios prekės

sl2014

 

sl2015

 

slv2015

 
© 2016 Klinkera. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt

Statybinės medžiagos