3-ios kartos banguoti lakštai

„Expressiva“ banguoti lakštai - unikalus produktas pasižymintis ne tik didesniu atsparumu aplinkos poveikiui, bet ir išsiskiria iš visų, šiuo metu esančių rinkoje, banguotų lakštų savo spalva bei CrystalCoat® padengimu.

Ilgus metus stogo danga buvo suprantama, kaip įprastas akiai ir standartizuotas produktas, tačiau metas visa tai pakeisti – blizgus vario spalvos padengimas padės jūsų namą paversti tikrais namais, atspindinčiais jūsų asmenybę. Atsižvelgiant į šiuolaikinės architektūros standartus bei tendencijas, UAB „Eternit Baltic“ siūlo jums inovatyviausius ir mažiausius banguotus lakštus rinkoje, kurie stogui suteiks ne tik čerpinio stogo vaizdą, bet ir modernaus, išskirtinio stogo emociją.

Stogo danga – ne kiekvienam

„Expressiva“ banguotų lakštų pavadinimas apibūdina patį produktą. Šie lakštai ekspresyvūs, išraiškingi, išskirtiniai ir skirti neeiliniam, ieškančiam išskirtinumo, norinčiam, kad jo namas būtų ne pilkos masės dalis, bet atkreiptų praeivių dėmesį ir žavėtų aplinkinius, klientui.

Išskirtinis dėmesys klientui

„Expressiva“ banguoti lakštai yra išskirtinis ir prabangus produktas, dėl to prekybos vietai keliame aukštus pardavimo ir klientų aptarnavimo reikalavimus. „Expressiva“ – ne tik stogo danga, tai pilnas, aukščiausio lygio paslaugų paketas, kurį jums gali suteikti „Expressiva“ ekspertai - konsultantai. Kruopščiai atrinkome patikimiausius ir profesionaliausius prekybos vadybininkus, juos apmokėme ir suteikėme reikiamų žinių, kad užtikrintume geriausią klientų aptarnavimo lygį.

 „Expressiva“ ekspertų teikiamos paslaugos:

  • Sąmatos paskaičiavimas
  • Nemokamas pristatymas
  • Pilno stogo sukomplektavimas
  • Stogo sprendimo rekomendacijos
  • Stogo montavimo patarimai

Naujiena Lietuvoje ir pasaulyje

„Expressiva“ banguoti lakštai – tai kruopštaus darbo ir 6 metų tyrimų rezultatas. UAB „Eternit Baltic“ kartu su „Etex“ įmonių grupe nuo pat naujos gamyklos atidarymo 2010-aisiais vystė išskirtinės stogo dangos idėją, kuri banguotų lakštų produktams atvertų duris į naują, modernių ir estetiškų stogo dangų, erą.

3-ios kartos banguoti lakštai „Expressiva“ neturi analogų ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Šio banguoto lakšto išskirtinumas – blizgus vario spalvos paviršius, kuris suteikia stogui gyvybingumo įspūdį – keičiantis apšvietimo intensyvumui bei kampui, keičiasi stogo dangos spalva, o atsirandantis šešėlių žaismas padaro stogą tarsi gyvą.

Vario spalva

Vario spalvos banguoti lakštai leidžia įgyvendinti kūrybiškiausias architektų idėjas, o ryškus ir ilgaamžis CrystalCoat® paviršius padeda sukurti išskirtinį pastato dizainą.

Pastaruoju metu varinės dangos nepaprastai išpopuliarėjo. Jos naudojamos ne tik tradiciniams pastatams apipavidalinti ar seniems renovuoti, bet ir šiuolaikinių verslo, prekybos paskirties ar privačių namų eksterjerui kurti. Ši spalva karaliauja ir šokiruoja savo naujumu visose srityse, įskaitant ir stogo dangas.

Vario spalva praturtina vientisą namo eksterjerą ir pastatui suteikti solidumo, o šiuos banguotus lakštus derinant su medžiu, sukuriamas jaukaus ir harmoningo pastato vaizdas. Žaismingas blizgus paviršius pabrėžia ne tik klasikinių, bet ir modernių pastatų architektūrinius sprendimus.

CrystalCoat® dažymo technologija

Dėl CrystalCoat® dažymo technologijos „Expressiva“ banguoti lakštai ne tik turi žaižaruojantį paviršių, tačiau yra atsparesni atmosferos poveikiui ir cheminėms medžiagoms. Viršutinis „Expressiva“ paviršius padengtas žėručio kristalų permatoma plėvele, kuri padidina banguotų lakštų atsparumą vandens, rūgščių, šarmų, tradicinių tirpiklių, aliejų poveikiui.

Žėručio kristalai yra natūralus, permatomas, optiškai plokščias, lengvai skylantis į plonas juostas, bespalvis, elastingas ir nespūdus produktas. Jie yra nedegūs, netirpūs ir gali atlaikyti karštį nuo 600°C iki 900°C, priklausomai nuo apdirbimo būdo ir kristalų tipo. Žėručio kristalai turi mažą šilumos laidumą, puikų terminį stabilumą bei gali būti veikiami aukštų temperatūrų, nebijant pastebimų pokyčių. Šie kristalai yra ne tik lankstūs, elastingi, bet ir tvirti, turintys aukštą tempimo jėgą. Jie gali atlaikyti didelį mechaninį spaudimą.

Laumans1


Images2laumans

Laumans – tai vokiečių gamintojas gaminantis aukščiausios kokybės molines čerpes daugiau kaip 100 metų. Čerpės gaminamos Vokietijoje iš molio ir yra naturalus produktas. Laumans čerpės gaminamos aštuonių skirtingų dydžių ir formų ir netgi dvidešimt spalvų. Vokiškos čerpės Laumans pasižymi labai lygiu paviršiumi, kadangi gamybos proceso metu molis yra sumalamas iki 1 mm. Čerpės gaminamos naturaliu, angobuotu arba glazūruotu paviršiumi. laumansKlientams tampant vis išrankesniems Laumans sukūrė išskirtinę juodą glazūruotą čerpę matiniu paviršiumi Trend Glazur Satinierte. Naudojant šitas čerpes, stogo paviršius tampa labai lygus, netraukia nešvarumų ir ilgus metus atrodo kaip naujas. Vokiškoms molinėms čerpėms Laumans suteikiama netgi 30 metų garantija.

Creatonas15

TITANIA – solidžios keraminės čerpėscreaton

TITANIA – elegantiškos ir ilgaamžės didelio formato plokščios olandiško tipo keraminės čerpės, kurių gamyboje pritaikyti naujausi patentuoti sprendimai. Jos keri neprilygstamu dizainu ir stebina patvarumu. Kiekviena kruopščiai apgalvota smulkiausia detalė užtikrina fantastišką vaizdo efektą – sudaro optimalaus šviesos ir šešėlių išdėstymo įspūdį. Imponuoja didelis čerpių formatas ir būdinga banguota forma. Jų forma suteikia galimybę sukurti nuostabią baigtinę stogo optikos harmoniją, praturtintą subtiliausiu šviesos ir šešėlių žaismu. Šiuo atžvilgiu šioms čerpėms nėra lygių. Tai – klasikinio stogo vaizdo grožio ir aukščiausios kokybės bei patvarumo junginys.

Feldhaus5

feldhaus klinkerNe vienam besistatančiam ar renovuojančiam namą iškyla dilema:feldhaus klinker kokias medžiagas namo apdailai pasirinkti? Ar pasikliauti tik žema kaina, ar rinktis natūralias, laiko patikrintas medžiagas? Daugumai iškyla klausimas, o kas yra klinkeris? Klinkeris – tai labai stiprus, atsparus šalčiui, rūgštims sukepusios keramikos gaminys. Klinkerio produktai: klinkerinės plytos, klinkerinės fasadinės plytelės, klinkerinės grindinio trinkelės yra gaminamos iš specialaus molio

Susikurk svajonių namą

svajoniu namasDžiaugiames galėdami pasidalinti su Jumis galimybę sukurti savo svajonių namus. Pasitelkdami šį įrankį Jūs turit galimybę iš labai plačios fasadinių plytelių, plytų, trinkelių spalvų paletės pasirinkti patikusias spalvas ir įvertinti rezultatą. Kad virtualus rezultatas kuo labiau atitiktu Jūsų viziją, pasirinkit panašų namo projektą, stogo dangos, langų, lietaus sistemos spalvas. Iškilus klausimui esam pasiruošę padėti. Spustelėkite ant namo vaizdo norėdami pradėti.

Naujausios prekės

sl2014

 

sl2015

 

slv2015

 
© 2016 Klinkera. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt

Statybinės medžiagos