vilnius

Vilniaus  salonas
Vytenio g. 46, 03229 Vilnius


Vilniaus padalinio vadovė
Olga Kuznecova
Mob. tel.:+370 657 72977
olga@klinkera.lt  
Komercijos direktorius
Martynas Tamoševičius
Mob. tel.:+370 61151348
martynas@klinkera.lt
Skardinės stogo dangos, tvoralentės:              
Gvidas Šimulionis
Mob. tel.:+370 657 68228
gvidas@klinkera.lt
Darbo laikas: I-V   8-18 val. VI  pagal susitarimą

 

kaunas

Kauno salonas

Baltų pr. 36

48196 Kaunas

 

Pardavimų vadovas                  
Darius Petkus                          
Mob. tel.:+370 6144 0051        
darius@klinkera.lt    

Skardinės stogo dangos, tvoralentės:              

Povilas Žekevičius
Mob.tel.: +37065752554
povilas@klinkera.lt 

Darbo laikas: I-V   8-17 val. VI  pagal susitarimą

 

klaipeda

Klaipėdos salonas

Liepų g. 44, 92107 Klaipėda 

Klaipėdos padalinio vadovė
Aida Gedvilienė
Mob. tel.: +370 657 82040
aida@klinkera.lt

Skardinės stogo dangos, tvoralentės:              
Tadas Kundrotas
Mob. tel.:+3706 577 3811
tadask@klinkera.lt

 

Darbo laikas: I-V 8-17 val. VI pagal susitarimą

 

siauliaiV. Bielskio g. 30A, LT-76147, Šiauliai

Valdas Kiliokas

Pardavimų vadovas

Tel. Nr. +370 657 71 186

valdas@klinkera.lt

Stogo dangos, tvoralentės:
Rytis Gasaitis
Mob. tel.:+370 657 53 045
rytis@klinkera.lt

Darbo laikas: I-V 8-18 val. VI pagal susitarimą

 

 

 

 

 

klinkera

UAB ”Statau PATS”
Įmonės kodas 302442358
Adresas:
Baltų pr. 36
48196 Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@klinkera.lt

 

klinkera

Buhalterija

Jovita Levanienė
Mob.tel.: 8 657 46335
buhalterija@klinkera.lt

klinkera

Sandėlis

Agronomijos g. 43
47480 Kaunas

 

klinkera

Skardinės stogo dangos
Lietaus nuvedimo sistemos 

Tadas Gylys
Projektų vadovas
Mob.tel.: 8 657 83849
plienas@klinkera.lt

klinkera

Stogo plėvelės
Lietaus nuvedimo sistemos
Beasbestinis šiferis

Gediminas Rupšys
Didmeninės prekybos vadovas
Mob.tel.: 8 657 77934
stogai@klinkera.lt

 

 

 

 
 

Susikurk svajonių namą

svajoniu namasDžiaugiames galėdami pasidalinti su Jumis galimybę sukurti savo svajonių namus. Pasitelkdami šį įrankį Jūs turit galimybę iš labai plačios fasadinių plytelių, plytų, trinkelių spalvų paletės pasirinkti patikusias spalvas ir įvertinti rezultatą. Kad virtualus rezultatas kuo labiau atitiktu Jūsų viziją, pasirinkit panašų namo projektą, stogo dangos, langų, lietaus sistemos spalvas. Iškilus klausimui esam pasiruošę padėti. Spustelėkite ant namo vaizdo norėdami pradėti.

Naujausios prekės

sl2014

 

sl2015

 

slv2015

 
© 2016 Klinkera. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt

Statybinės medžiagos