Atsakingų asmenų kontaktai jūsų mieste

Miestas Vardas, pavardė Pareigos Atsakingas už: Tel. numeris El. paštas
Vilnius Gvidas Šimulionis Projektų vadovas Klinkerio plytelės, plytos, trinkelės, čerpės. Statybiniai blokai, tvoros. 865768228 gvidas@klinkera.lt
Vilnius Martynas Tamoševičius Komercijos direktorius Klinkerio plytelės, plytos, trinkelės, čerpės. Statybiniai blokai. 861151348 martynas@klinkera.lt
Kaunas Rokas Sirotavičius Projektų vadovas Klinkerio plytelės, plytos, trinkelės, čerpės. Statybiniai blokai. 865782022 vadyba@klinkera.lt
Kaunas Laima Danylienė Projektų vadovė Skardinės stogo dangos, lietaus nuvedimo sistemos, tvoros. 865752507 laima@klinkera.lt
Kaunas Darius Petkus Pardavimo vadovas Klinkerio plytelės, plytos, trinkelės, čerpės. Statybiniai blokai. 861440051 darius@klinkera.lt
Kaunas Kazimieras Navasaitis Projektų vadovas Skardinės stogo dangos, lietaus nuvedimo sistemos, tvoros. 865769676 kazimieras@klinkera.lt
Kaunas Povilas Žekevičius Projektų vadovas Skardinės stogo dangos, lietaus nuvedimo sistemos, tvoros. 865752554 povilas@klinkera.lt
Klaipėda Raimondas Gedvilas Pardavimo vadovas Klinkerio plytelės, plytos, trinkelės, čerpės. Statybiniai blokai. 865776828 raimondas@klinkera.lt
Klaipėda Aida Gedvilienė Klaipėdos padalinio vadovė Klinkerio plytelės, plytos, trinkelės, čerpės. Statybiniai blokai. 865782040 aida@klinkera.lt
Šiauliai Aistė Bitinaitė Šiaulių padalinio vadovė Klinkerio plytelės, plytos, trinkelės, čerpės. Statybiniai blokai. 865522063 siauliai@klinkera.lt
Šiauliai Egidijus Navickas Projektų vadovas Skardinės stogo dangos, lietaus nuvedimo sistemos, tvoros. 869888045 egidijus@klinkera.lt
Šiauliai Tadas Gylys Projektų vadovas Skardinės stogo dangos, lietaus nuvedimo sistemos. 865783849 plienas@klinkera.lt
Šiauliai Gediminas Rupšys Didmeninės prekybos vadovas Stogo plėvelės, lietaus nuvedimo sistemos, beasbestinis šiferis. 865777934 stogai@klinkera.lt